O klinice

Wstęp

Klinikę stomatologiczną każdego dnia odwiedzają dziesiątki Pacjentów. Różni ich wiele – płeć, wiek, wykonywane zawody, poziom wykształcenia, zainteresowania. Mają odmienne doświadczenia życiowe, jak i te dotyczące wcześniejszego leczenia stomatologicznego. Inne problemy medyczne są także powodem ich wizyty u dentysty. Każdy Pacjent jest dla nas wyjątkowy, niepowtarzalny, zasługuje na szacunek oraz jak najlepszą opiekę, nie tylko stricte medyczną, ale podczas trwania całej wizyty – od przekroczenia progu kliniki, po jej opuszczenie. Aby wyrazić to jak najpełniej, z myślą o Państwa komforcie przygotowaliśmy mini przewodnik, który – mamy nadzieję – pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania, a także przybliżyć Państwu funkcjonowanie kliniki oraz role jakie może w niej pełnić każdy Pacjent.


O klinice

Vinci Clinic jest kontynuacją i zwieńczeniem 35-letniego doświadczenia klinicznego dr. n. med. Tomasza Marii Kercza, lekarza praktyka, wcześniej wykładowcy akademickiego, organizatora szkoleń dla osób związanych zawodowo ze stomatologią oraz wydawcy od lat obecnego w świecie mediów medycznych. Jako klinika celujemy wysoko – stąd odwołanie do Mistrza Leonarda, który w realizowanych przez siebie projektach zawsze dążył do perfekcji, a przy tym wprowadzał nierzadko rewolucyjne rozwiązania.

Wyznajemy filozofię holistycznego podejścia do badania i leczenia. Dlatego koncentrujemy się nie tylko na zębach, ale na całym narządzie żucia: jamie ustnej wraz z zębami, dziąsłach, błonie śluzowej, mięśniach oraz stawach skroniowo-żuchwowych. W Vinci Clinic od pierwszej wizyty wsłuchujemy się w oczekiwania Pacjentów, a następnie, w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie i technologię badamy Pacjenta. W dalszej kolejności, po postawieniu diagnozy, wdrażamy kompleksowe leczenie z użyciem nowatorskich metod i wysokiej klasy instrumentarium.

Spełniamy Państwa marzenia, obdarowując Pacjentów pięknym, zdrowym uśmiechem. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo przekonać się o wartości unikalnego połączenia pasji, profesjonalizmu i doświadczenia zespołu Vinci Clinic, wspartego technologią godną XXI wieku.

  • “Doktorzy, którzy zajmują się chorymi, powinni koniecznie zrozumieć, czym jest człowiek, czym jest życie i czym jest zdrowie, i w jaki sposób równowaga i harmonia tych elementów je podtrzymuje„
    - LEONARDO DA VINCI