dr Magdalena Maria Kercz

lekarz stomatolog Łódź

Stomatologia jest moją pasją, którą ciągle rozwijam i zgłębiam. Praca w której stale mam kontakt ze swoimi pacjentami, którym mogę pomóc zachować zdrowie jamy ustnej jak i estetykę uśmiechu jest dla mnie wielce satysfakcjonująca. Wbrew pozorom zdrowie jamy ustnej jak i całego układu stomatognatycznego ma ogromny wpływ na nasz ogólny stan zdrowia, dlatego patrzę na pacjentów holistycznie i układam ich plany leczenia tak aby mogli się cieszyć nowym, zdrowym uśmiechem jak najdłużej.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2013 roku, brałam udział w programie Erazmus na Uniwersytecie Radboud w Nijmegen w Holandii.
Dążąc do ciągłego rozwoju w stomatologii ukończyłam wiele kursów i uczestniczyłam w wielu kongresach.
Odbyłam Curriculum w Dawson Academy (USA) i zdobyłam tytuł Master od Science in Periodontology and Implantology w University for Digital Technologies in Medicine and Dentistry w Luksemburgu.
Na codzień zajmuję się stomatologią estetyczną, protetyką, implantologią oraz dysfunkcjami stawu skroniowo- żuchowego, dzięki czemu mogę kompleksowo dbać o zdrowie jamy ustnej u moich pacjentów.